W najbliższą Niedziele kolejna edycja ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi!

ORLEN Beniaminek Soccer Schools

Dzięki współpracy ze sponsorem strategicznym naszej Akademii firmą PKN ORLEN oraz Gminą Miejsce Piastowe w najbliższą Niedziele (29 Listopada) na „PROFBUD Arenie” odbędzie się kolejna  edycja naszego festiwalu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

Ze względu na panujące w naszym kraju obostrzenia dotyczące COVID-19 formuła rozgrywania turnieju będzie całkowicie podporządkowana wymogom bezpieczeństwa jakie obowiązują w naszym kraju. Niedzielny turniej podobnie jak ostatnio będzie podzielony na dwie tury i odbędzie się bez udziału publiczności.

  • I tura 9:00 – 11:00 – Przedszkola Piłkarskie (roczniki 2014/2015 i młodsi) oraz BSS Grupa Starsza (roczniki 2010/2011) – ceremonia zakończenia w godz. 11:00 – 11:30.
  • II tura 12:00 – 14:00 – BSS Grupa Młodsza (roczniki 2012 /2013) – ceremonia zakończenia 14:00 – 14:30.

Tym razem mamy niespodziankę również dla wszystkich Rodziców, którzy nie będą mogli być fizycznie obecni na naszym obiekcie, a mimo wszystko będą mogli  na czas trwania Festiwalu śledzić zmagania swoich pociech na żywo za pośrednictwem kamer – linki do kamer podamy dzień przed Festiwalem .

Przypominamy, że udział w turnieju jest całkowicie darmowy pod warunkiem, że zawodnik nie ma zaległości z płatnościami oraz posiada strój Beniaminka.

Jak zwykle czeka nas sporo emocji i mnóstwo pozytywnej energii , jak zawsze każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy Medal.

Benianimek Krosno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content