Zostań sponsorem KrosnoSfery

KrosnoSfera to bezpłatny dwutygodnik społeczno-kulturalny dla mieszkańców naszego regionu, a także nowa oferta promocji dla firm, instytucji i organizacji.

Wydawcą czasopisma jest Fundacja „Pasjonauci”.
W zamian za finansowe wsparcie celów statutowych Fundacji oferujemy naszym sponsorom możliwość publikacji własnych materiałów w dwutygodniku „KrosnoSfera” (nakład 10000 egzemplarzy).


Limitowana przestrzeń promocyjna na pierwszej stronie KrosnoSfery dedykowana jest największym partnerom i darczyńcom Fundacji.

Terminy emisji i ostateczny rozmiar zamieszczonych materiałów uzgadniamy indywidualnie.

W przypadkach większych kwot przeznaczonych na cele Fundacji, wsparcia rzeczowego Fundacji i sponsorów wspierających konkretne projekty Fundacji (np. projekt „Wehikuł Czasu”) negocjujemy szczegółowe warunki umowy sponsorskiej, korzystne dla obu stron.

Artykuły o naszych sponsorach

Jesteśmy otwarci na współpracę. Zamiast zwykłych „modułów promocyjnych” oferujemy możliwość publikacji artykułów o naszych sponsorach. Szczegóły umowy negocjujemy indywidualnie, uwzględniając szczególnie zaangażowanie sponsora w działalność społeczną i charytatywną.

To nie jest zwykła reklama

KrosnoSfera jest czasopismem promującym organizacje społeczne, sport, działalność charytatywną, kulturę, sztukę i zdrowy styl życia, ochronę środowiska naturalnego, propagowanie pierwszej pomocy, a także pomoc dla zwierząt. Publikowane materiały to zapowiedzi i relacje z wydarzeń, promocja ludzi „z pasją”, a także wspieranie organizacji pozarządowych. Nasi sponsorzy są zarazem sponsorami pozytywnych treści. W KrosnoSferze nie ma pstrokatych “stron reklamowych” które czytelnicy omijają. Treści promocyjne umieszczane są zawsze na stronach redakcyjnych, w sąsiedztwie artykułów. Ponadto treści marketingowe nigdy nie będą stanowiły większości materiałów zamieszczanych w KrosnoSferze. Promocja w KrosnoSferze dociera do szerokiej grupy odbiorców w Krośnie i okolicy.
Nakład czasopisma to 10.000 egzemplarzy formatu A3 dostępnych bezpłatnie. KrosnoSfera trafia do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, ArtKina, do klientów sieci sklepów spożywczych (Delikatesy Centrum, Zielony Koszyk, Sklepy S, Groszek), osób oczekujących w poczekalniach w Szpitalu i ośrodkach zdrowia, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, szkół średnich oraz urzędów. Dwutygodnik można również przejrzeć w kawiarniach, restauracjach i salonach piękności.


Inne formy promocji

Oferujemy także inne formy promocji naszych sponsorów:

 • zamieszczenie banneru na stronie internetowej KrosnoSfera.pl;
 • promocja sponsora na facebooku KrosnoSfery i Fundacji Pasjonauci;
 • umieszczenie informacji w zakładce „Przyjaciele i Darczyńcy” na stronie Pasjonauci.org;
 • podziękowania dla darczyńców w artykułach relacjonujących działania Fundacji;
 • możliwość umieszczenia banerów, rollupów i stanowisk promocyjnych na wydarzeniach organizowanych przez Fundację;

Kontakt:
Gabriela Pawłowska
[email protected]
Kom: 509 183 371

Warunki techniczne

 1. Akceptujemy gotowe pliki:
  – * jpg
  – * tiff
  – * pdf
  – * istnieje możliwość dostarczenia plików w formacie *cdr (z czcionkami zamienionymi na krzywe), ale wymaga to każdorazowej zgody naszego grafika).
 2. Tryb koloru
  – RGB
  – CMYK
  (nie akceptujemy kolorów PANTON i dodatkowych)
 3. Wielkość plików
  – wielkość pliku odpowiadająca rozmiarom zamawianego modułu
  – rozdzielczość 300 dpi/cal
 4. Ze względu na charakter druku (papier gazetowy, maszyna rolowa) istnieje możliwość nieznacznej różnicy (do 8%) zarówno w nasyceniu (jaśniej lub ciemniej) jak i pokryciu poszczególnymi kolorami dostarczonego pliku. 

Nie masz gotowego pliku? Nie ma problemu, skontaktujemy Cię z grafikiem.

Wystawiamy rachunki.

Skip to content