KrosnoSfera prosto do Twojego domu!

KrosnoSfera, bezpłatny dwutygodnik społeczno-kulturalny wydawany przez fundację Pasjonauci w Krośnie

Chciałbyś mieć pewność, że otrzymasz kolejny numer KrosnoSfery? Brakuje Ci któregoś archiwalnego numeru do kolekcji? Jeżeli tak, to ta informacja jest właśnie dla Ciebie!

KrosnoSfera to gazeta stworzona i wspierana przez Pasjona(u)tów. Nie byłoby jej bez zaangażowania i pracy wolontariuszy oraz wsparcia darczyńców. Teraz za to wsparcie możemy się symbolicznie odwdzięczyć w ramach „akcji upominkowej”. Możesz otrzymać archiwalny numer KrosnoSfery, wersję elektroniczną najnowszego numeru, albo nawet najnowszą, papierową, gazetę prosto pod Twoje drzwi.

Zdarzyło Ci się przegapić numer KrosnoSfery?

Przekazując darowiznę, nie mniej niż 10 zł, napisz w dopisku, który archiwalny numer KrosnoSfery chcesz otrzymać (aktualnie dostępne są numery od 1 do 8). Archiwalny numer dostarczymy pod dowolny adres w Polsce. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów, a niektórych numerów zostało już naprawdę niewiele!

Wersja elektroniczna

Ustaw stałą darowiznę na rzecz Fundacji Pasjonauci, a w dopisku podaj adres e-mail na który chcesz otrzymywać elektroniczną KrosnoSferę. Prześlemy do Ciebie elektronicznie każdy kolejny numer, wraz z przypomnieniem kiedy pojawi się wersja papierowa.

Najnowsza KrosnoSfera prosto do domu

Ustaw stałą darowiznę na rzecz Fundacji Pasjonauci, nie mniej niż 20 zł miesięcznie, a w dopisku podaj adres, na który chcesz otrzymywać KrosnoSferę. Dostarczymy każdy następny numer gazety pod dowolny adres w Polsce.

Numer konta Fundacji Pasjonauci: 05 1090 2590 0000 0001 3762 3216

W razie pytań prosimy o kontakt na adres [email protected]

2 Kometarze
  1. W ostatnim numerze podaliscie,ze budynek przy ulicy Lukasiewicza 108 nalezy do rodziny Senetelskich co jest nie prawda oni sa tam tylko lokatorami a budynek nalezy do zasobow Gminy Krosno .Ja jako mieszkanka owego budynku czuje sie z tym zle i dlatego bardzo prosze aby w najblizszym wydaniu KrosnoSfery znalazlo sie sprostowanie.Z gory dziekuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content