Strona główna Od Redakcji KrosnoSfera – nowa gazeta w Krośnie!

KrosnoSfera – nowa gazeta w Krośnie!

1855
0

Gazeta bez „taniej sensacji”, bez wypadków, krwi i przemocy, bez nagości i bez „hejtu”. Czy Krosno potrzebuje takiej prasy ? Wierzymy, że tak! Co więcej, Ty też możesz współtworzyć KrosnoSferę!

KrosnoSfera to dwutygodnik, którego misją jest promowanie naszej małej ojczyzny oraz żyjących i działających tutaj pasjona(u)tów wśród ludzi mieszkających w Krośnie i sąsiednich miejscowościach. Jesteśmy tak zabiegani i przytłoczeni codziennością, że często nie widzimy jak ciekawe rzeczy dzieją się za naszym oknem i jak fascynujący ludzie są naszymi sąsiadami.


KrosnoSfera jest czasopismem promującym organizacje społeczne, sport, działalność charytatywną, kulturę, sztukę i zdrowy styl życia. Publikowane treści to zapowiedzi i relacje z wydarzeń, promocja ludzi „z pasją”, wartościowe porady, a także wspieranie organizacji pozarządowych. Czasopismo zawiera między innymi porady dietetyka i prawnika.

W KrosnoSferze nie ma pstrokatych “stron reklamowych”, a treści marketingowe nigdy nie będą stanowiły większości materiałów zamieszczanych w KrosnoSferze. Masz pasję, o której chcesz opowiedzieć?

Chcesz, żeby KrosnoSfera była dostępna w Twoim zakładzie, lokalu lub sklepie? Jesteś zainteresowany promocją swojej firmy lub usług w KrosnoSferze?


Skontaktuj się z nami!
Adresy e-mail:
redakcja@krosnosfera.pl
marketing@krosnosfera.pl

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here