Strona główna Zdarzyło się jutro Zagrają dla Julii

Zagrają dla Julii

150
0
Zespół Kapitał zagra koncert charytatywny dla Julii 8 listopada w Klubie K15
Kapitał zagra koncert charytatywny dla Julii

W piątek 8 listopada o godz. 20.00 w klubie K15 odbędzie się koncert charytatywny dla Julii. Zagrają Emil Bonk i zespół Kapitał. Wejście na koncert za wrzuceniem dowolnej kwoty do puszki.
Rezerwacja miejsc: 13 43 277 11.

Koncert organizowany jest w celu zebrania funduszy na dalszą rehabilitacje i leczenie Julii Korneckiej 10-letniej mieszkanki Sanoka, cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe.

Julia Kornecka urodziła się 22.12.2009r. przez cesarskie cięcie, została poddana reanimacji po czym wprowadzono ją w śpiączkę farmakologiczna, nie dawano jej dużych szans na przeżycie. Mimo to Jula nie poddała się i pokazała chęć życia. Dziś jest już 10- letnia dziewczynka i nadal walczy i zmaga się z wieloma schorzeniami; porażenie mózgowo- dziecięce, padaczka lekooporna, niedowład spastyczny czterokończynowy, refluks żołądka, skolerioza, zwichnięcie biodra, niedoczynność tarczycy, przedwczesne pokwitanie. Największy problem Julka ma z padaczka lekooporna, ponieważ nie działają na nią żadne dotychczasowe leki farmakologiczne. Rodzina jest w trakcie kolejnej próby walki z padaczka, mianowicie dieta ketogenna, czyli specjalne jedzenie które jest sprowadzane z zagranicy i do tego suplementacja, która jest niezbędna przy tej diecie. Niestety rodzina sama nie jest w stanie finansowo zapewnić jej tego, a dieta ketogenna jest bardzo kosztowna. Dlatego też rodzice Julki z góry dziękują za pomoc, to miły gest. „Dobrze wiedzieć że człowiek nie jest sam, i że są jeszcze dobrzy ludzie, którzy chcą pomóc.” skwitowała mama Julki

Julia jest pod opieką fundacji Czas Nadziei .

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here