Strona główna Zdarzyło się jutro Warsztaty Gier Planszowych już w sobotę w Krośnie

Warsztaty Gier Planszowych już w sobotę w Krośnie

405
0

Fundacja Pasjonauci razem z ekipą GraTy zapraszają na Warsztaty Gier Planszowych, które odbędą się już 5 stycznia. Od 15.00. do 19.00. animatorzy będą odkrywać przed uczestnikami pasjonujący świat gier bez prądu.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcieliby wykorzystać gry planszowe w zabawie, edukacji czy integracji. Zapraszamy rodziców, dzieci, nauczycieli, uczniów, seniorów i juniorów. Podczas spotkania dowiecie się, w jaki sposób dopasować grę do graczy, ich wieku a także jak sprawić aby ci, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać nowoczesnych planszówek z niecierpliwością wyczekiwali następnych partii.

– Przy tych warsztatach skupimy się na tytułach od polskiego producenta i wydawnictwa Granna. Będzie to także okazja do poznania organizatorów KrosCon – konwentu gier planszowych i fantastyki a także włączenia się w całą inicjatywę– mówi Damian „Piórko” Ziemba z ekipy GraTy.

Do zobaczenia 5 stycznia od 15:00 do 19:00 w Centrum Integracji Społecznej w Krośnie na ul. Adama Mickiewicza 31 (II piętro). Jako że zainteresowanie jest spore, a ilość miejsc ograniczona, rezerwacja miejsc odbywa się telefonicznie pod nr tel. 539 225 824.

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here