Strona główna Bez kategorii Games Room pełen pasji dla WOŚP

Games Room pełen pasji dla WOŚP

224
0
Gamesroom na rzecz WOŚP GraTy Pasjonauci Kawka
GraTy dla WOŚP

Rok 2019 rozpoczyna się ciekawie dla wielbicieli gier planszowych. 5 stycznia odbyły się warsztaty planszówek z ekipą GraTy i Pasjonautami. W Centrum Integracji Społecznej uczyliśmy się zasad gier planszowych polskiego wydawnictwa Granna.

Gry planszowe od wydawnictwa Granna na warsztatach gier planszowych w Krośnie
Gry planszowe od wydawnictwa Granna

Już w najbliższą sobotę, 12 stycznia, Ekipa GraTy, Fundacja Pasjonauci i zaprzyjaźnieni animatorzy zapraszają do kawiarni “Kawka” przy ul Tkackiej 2A w Krośnie, gdzie od godz. 15 do 21 odbędzie się Games Room, również połączony z warsztatami, podczas którego będą zbierane środki w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oprócz miłośników gier planszowych, do inicjatywy włączają się członkowie Polish Garrison Polonia Minor Squad, którzy w tym dniu przywdzieją pancerze i stroje będące doskonałymi replikami tych które znamy z serii Star Wars. Kolejny raz do wydarzenia organizowanego przez GraTy dołączy Studenckie Koło Naukowe SKN „NEO” z PWSZ w Krośnie z masą ciekawego sprzętu w tym wirtualną rzeczywistością.

Premiery i nowości od wydawnictwa Portal Games przedstawią zaprzyjaźnieni „portalgamersi” z Wiśniowej i Rzeszowa. Czeka na Was masa atrakcji, licytacje, towarzystwo graczy, fandomu i możliwość wsparcia szczytnego celu. Uczestnicy będą mogli wypić pyszną kawę i przegryźć ciastka w Kawiarnia „Kawka”.

Bilety dostępne w cenie 10 zł w Kawiarni, lub w dzień imprezy po 16 zł. Dzieci i młodzież poniżej 10 roku życia – wstęp bezpłatny.

Games Room dla WOŚP jest „Przystankiem KrosCon”, jednym z serii wydarzeń poprzedzających konwent gier planszowych i fantastyki, który odbędzie się po raz drugi w Krośnie!

Warsztaty gier planszowcyh z wydawnictwa Granna z Ekipą Graty i Fundacją Pasjonaauci
Damian „Piórko” Ziemba z Ekipy GraTy tłumaczy jedną z gier od wydawnictwa Granna.

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here