Strona główna Z życia Krosna Opóźnienia przy wymianie przystanków.

Opóźnienia przy wymianie przystanków.

152
0
Opóźniają się prace przy wymianie przystanków w ramach projektu
Bałagan na przystankach to skutek opóźnień wykonawcy

Opóźniają się prace dotyczące montażu 52 nowoczesnych przystanków w Krośnie. Wykonawca jest ponaglany, a nawet naliczane są kary za niewykonanie pracy w terminie. 

Na niejednym przystanku autobusowym w Krośnie możemy mieć kłopot z odczytaniem rozkładu. Nie ma też gdzie usiąść, nie ma osłony przed wiatrem, deszczem czy słońcem. Same tablice z nazwą przystanku leżą na bruku. To skutek opóźnień wykonawcy. O sprawie informowaliśmy numerze “KrosnoSfery” z 19 lipca. Zwracaliśmy uwagę, że mieszkańcy nieraz kilka dni czekają na nową wiatę przystankową, a nawet w takiej sytuacji nowy przystanek pozbawiony jest ławek. Teraz wracamy do tematu. 

Braki miały być uzupełnione do “końca miesiąca”, w tym rozwiązany miał zostać problem brakujących ławeczek. Niestety tak się nie stało, nadal na części przystanków brakuje miejsca do siedzenia albo nawet całej wiaty.. Urząd Miasta informuje, że z powodu opóźnień od 8 lipca naliczane są kary dla wykonawcy prac.


Przypominamy: w ramach projektu docelowo zamontowane zostaną 52 nowoczesne konstrukcje wykonane z aluminium, a 12 z nich będzie wyposażone w “citylighty”, elektroniczne tablice dynamicznej informacji pasażerskiej oraz monitoring. Oczywiście wszystkie docelowo mają mieć ławki. 

Opóźniają się prace przy wymianie przystanków w ramach projektu "Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno"
Nie ma ochrony przed wiatrem, deszczem czy słońcem.

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here