Zamykają Grodzką!
Wiadukt do rozbiórki! Około dwa tygodnie mają potrwać prace związane z rozbiórką wiaduktu kolejowego nad ul Grodzką. Kierowców czekają utrudnienia, bo droga będzie zamknięta już od poniedziałku! Ostatnia szansa na uwiecznienie wiaduktu nad ul. Grodzką. Od 29 czerwca w tym miejscu rozpoczną się prace związane z przebudową linii kolejowej 108
