Strona główna Wiadomości Społeczność Gabriel Zajdel: Łączy nas przyszłość!

Gabriel Zajdel: Łączy nas przyszłość!

248
0
Gabriel Zajdel kandyduje do Sejmu z listy Lewicy okręgu 22, miejsce 2
Gabriel Zajdel - lista Lewicy Okręg 22, miejsce 2

Moje dotychczasowe doświadczenie jak i wiedza którą zdobyłem ucząc się i pracując, zobowiązują mnie do podjęcia próby współdecydowania o naszych sprawach. Dlatego też zdecydowałem się na start do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Bardzo dobrze znam Podkarpacie i jego potrzeby i stoję po stronie ludzi, ludzi których codziennie zmagają się z problemami które przynosi im życie. Dlatego też jako poseł Lewicy będę starał się działać tak aby zlikwidować jak najwięcej problemów życia codziennego wszystkich mieszkańców naszego kraju.

Musimy lepiej zorganizować nasze państwo w kontekście gospodarczym, społecznym i wyrównywania szans. Wielu ludzi nie stać na to, aby wynająć mieszkanie, aby zrealizować receptę. oraz aby godnie żyć.

Gdy zostanę wybrany podejmę działania o wyższą płacę minimalną oraz szybszy wzrost najniższych płac.

Będę zmierzał do obniżenia cen leków na receptę do jednej niskiej ceny- taki system działa od lat w Wielkiej Brytanii gdzie mieszkałem przez 5 lat swojego życia.

Położę większy nacisk na ochronę środowiska. Miasta zmagają się z problemem smogu który truje nas i nasze dzieci. My i nasze dzieci powinniśmy żyć w kraju gdzie oddycha się czystym powietrzem a energia pozyskiwana jest ze źródeł odnawialnych.

Pracując w Stowarzyszeniu Współpracy Polska – Wschód; organizacji która pracuje na rzecz rozwoju współpracy z krajami zza naszej wschodniej granicy wiem jak ważne dla naszego kraju są dobre stosunki dyplomatyczne z Rosją i o to będę walczył.  

W nadchodzących wyborach startuję z listy Lewicy z drugiego miejsca. Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie, ponieważ „dwójkę” otrzymałem dzięki poparciu zarządów wszystkich struktur SLD na terenie naszego okręgu wyborczego. Okręg wyborczy 22 to miasta Krosno i Przemyśl a także powiaty bieszczadzki, brzozowski, jarosławski, jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski i sanocki.

Proszę o Państwa o głos na moją osobę !

Gabriel Zajdel

Lista Lewicy Okręg 22, miejsce 2

Łączy nas przyszłość !

Artykuł sponsorowany KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here