Strona główna Wiadomości Lifestyle SkyActiv zaprasza po rozbudowie!

SkyActiv zaprasza po rozbudowie!

332
0
Zajęcia fitness w SkyActiv w Korczynie
Zajęcia fitness w SkyActiv

Na początku stycznia oficjalnie otworzono rozbudowaną siłownię SkyActiv w Korczynie. Klub znajduje się tylko 650 metrów od granicy z Krosnem, przy trasie drogi wojewódzkiej 991  (Krosno-Lutcza).

Zmiany w klubie Skyactiv Siłownia Fitness dotyczyły przede wszystkim miejsca do ćwiczeń. Po przebudowie do dyspozycji klientów jest ponad 800m2 powierzchni. W rozbudowanej części znalazła się strefa wolnych ciężarów i maszyn półwolnych. Natomiast w miejscu, gdzie wcześniej znajdowała się siłownia, od stycznia znajduje się rozbudowana strefa cardio. Zakupiono najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń i maszyny do treningów renomowanych marek. Jak mówią właściciele, podjęte inwestycje mają za zadanie zwiększyć komfort treningu.

Wnętrze siłowni SkyActiv w Korczynie, strefa wolnych ciężarów
Siłownia SkyActiv

Przy nowo wybudowanym budynku znajduje się także parking dla klientów. W pobliżu znajduje się też przystanek obsługiwany przez MKS i prywatnych przewoźników.

W ofercie klubu pojawiły się także nowe, zróżnicowane zajęcia. W tygodniowym grafiku znaleźć można m.in. pole dance, zajęcia „Aktywna Mama”, crossbox, medical ball, zumba, bosu ball, body pump i zajęcia „Zdrowy kręgosłup”. Od stycznia startują także zajęcia grupowe HIIT prowadzone przez trenerkę Katarzynę Strojek.

Trening HIIT, inaczej intensywny trening interwałowy, to program ćwiczeń przeznaczony dla osób chcących szybko spalić tkankę tłuszczową oraz poprawić swoją kondycję. Trening HIIT daje trzy razy lepsze efekty w odchudzaniu niż ćwiczenia kardio, a jego wykonanie zajmuje dużo mniej czasu. Trening HIIT jest bardzo popularny zarówno wśród sportowców, jak i amatorów, ze względu to, że zauważalne efekty ćwiczeń pojawiają się bardzo szybko. Tego typu zajęcia trwają 45 min.

Odwiedzając po raz pierwszy Sky Activ Siłownia Fitness, możesz skorzystać z bezpłatnego wejścia na siłownię lub wybrane zajęcia fitness. Warunkiem jest posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości.

Specjalna oferta dla służb mundurowych w siłowni SkyActiv w Korczynie
Specjalna oferta dla służb mundurowych

Nowy Sprzęt

Nowy sprzęt, który od stycznia jest na wyposażeniu siłowni:

  1. Rear Kick (maszyna do tylnych wykopów) – jak sama nazwa wskazuje poprzez wykop tylni wzmacniamy pośladki. Maszyna polecana jest dla Pań.
  2. Abduction/adduction (przywodziciel i odwodziciel uda) – dwufunkcyjna maszyna do ćwiczeń przywodzicieli i odwodzicieli uda. 
  3. Biceps/Triceps Extension (maszyna na mięsień dwugłowy i trzygłowy ramienia) – kolejna z dwufunkcyjnych maszyn. Doskonale izoluje biceps jak i po zmianie ustawienia gryfu świetnie sprawdza się podczas treningu tricepsa. 
  4. Low row (maszyna na mięsień najszerszy grzbietu) – biomechanika maszyny wykorzystuje naturalny ruch podczas ćwiczeń mięśni grzbietu.
  5. Assisted Chin and Dip (maszyna na mięsień najszerszy grzbietu i triceps ze wspomaganiem) – jest to jedyna w naszej okolicy maszyna, na której nie tylko poprawimy technikę podciągania a również uzyskamy pomoc i asekuracje wykonując ćwiczenia podciągane, pompki na poręczach.
  6. Abdominal/back extension (maszyna na mięśnie brzucha i pleców) – maszyna dwufunkcyjna do treningu mięśni brzucha oraz prostowników grzbietu.
  7. Independent Lateral Raise (maszyna na mięśnie naramienne) – kolejny bestseller Sportsart. Urządzenie, które eliminuje błędy podczas treningu bocznych aktonów mięśni naramiennych. Maszyna jest wyposażona w keflarowy pas, który dodatkowo poprawia komfort ćwiczenia.
  8. Shoulder press (maszyna na mięśnie barków) – maszyna służąca do treningu mięśni obręczy barkowej. Ćwicząc na tej maszynie doskonale wzmacniamy mięśnie barków imitując ćwiczenie (wypychanie na barki). Biomechanika maszyny wykorzystuje ruchy naturalne i pozwala na dobór różnych chwytów. 
  9. Incline Chest Press (maszyna na mięsnie klatki piersiowej) – wykorzystuje ruch naturalnie imitując ćwiczenia wypychanie w skosie dodatnim z różnymi wariantami chwytów.
REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here