Strona główna Wiadomości Lifestyle Jest takie biuro Omnibus

Jest takie biuro Omnibus

516
0
Majówka w Pradze z biurem Omnibus
Majówka w Pradze z biurem Omnibus

Obecnie Omnibus prowadzi zapisy na trzydniową wycieczkę do Pragi. Zostały jeszcze wolne miejsca!
Zapisy do 15.03.2019 r.

Wycieczki szkolne, kąpiele geotermalne, zwiedzanie słynnych i ciekawych miejsc, wyjazdy firmowe… długo można wyliczać co możecie znaleźć w ofercie Biura Turystycznego „Omnibus”. Możliwości są niemal nieograniczone, bo wycieczki dostosowywane są indywidualnie do oczekiwań klientów.

Biuro Turystyczne Omnibus w Krośnie mieści się w budynku Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza przy ul. Kolejowej 1.

– Organizując wycieczki współpracujemy z licencjonowanymi i doświadczonymi pilotami. Korzystamy z usług sprawdzonych i solidnych przewoźników – zapewnia Omnibus.

Biuro organizuje wycieczki zgodnie z oczekiwaniem zamawiającego. Może to być wycieczka szkolna lub wyjazd integracyjny z firmy. Wyjazd może być jednodniowy lub kilkudniowy, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Do najbardziej popularnych miejsc wycieczki są organizowane regularnie, a korzystać z nich mogą osoby indywidualne. Dużym zainteresowaniem cieszą się jednodniowe wycieczki połączone z kąpielami w basenach geotermalnych Miszkolca, Truskawca lub Vbrova.

W Miszkolcu atrakcją są kąpiele w naturalnych grotach, w Truskawcu jest basen z wodami geotermalnymi i SPA, a Vrbow przyciąga geotermalnymi wodami siarkowymi. Turyści chętnie jeżdżą też w inne miejsca, np.  na wycieczki do Tokaju, Koszyc, Lwowa Pragi czy Budapesztu.

– Wycieczki z nami to przygoda poznania historii, tradycji, zwyczajów i kuchni regionalnych, to także integracja, śpiew i radość podróżowania – zapewniają piloci wycieczek Omnibusa.

 „Omnibus” dysponuje własnym autokarem, którym obsługuje część wycieczek. W pozostałych korzysta z usług sprawdzonych przewoźników. W biurze w Krośnie prowadzona jest także sprzedaż dalekobieżnych biletów autokarowych.

W biurze „Omnibus” w Krośnie kupicie także bilety na wiele wydarzeń kulturalnych i spektakli organizowanych w RCKP. Aktualnie dostępne są między innymi bilety na Festiwal Iluzji „Champions of Ilusion” na 16 marca i na stand-up Cezarego Pazury na 24 marca.

Właścicielka biura Magdalena Oziomek, to kobieta pełna energii i pomysłów. Od ponad 25 lat jest pilotem i przewodnikiem wycieczek krajowych i zagranicznych . To długoletnia nauczycielka geografii, turystyki i metodyki krajoznawstwa w krośnieńskich szkołach, a obecnie zapalona propagatorka piękna naszej Małej Ojczyzny.

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here