Strona główna Wiadomości Lifestyle Inwestycja we własny domek na Chorwacji?

Inwestycja we własny domek na Chorwacji?

252
0
SMALL CAMP to stworzona przez MH GROUP marka campingów premium, która już w tym sezonie udostępniła bazę campingową w Klenovicy w Chorwacji.
Osiedle domków w Chorwacji

Radosław Krukar to ekonomista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy w bankowości oraz finansach, dyrektor regionalny sprzedaży w firmie MH GROUP SA, blisko współpracujący z Zarządami spółek w grupie. Aktualnie wspólnie realizują projekt inwestycyjny w krajach adriatyckich.  

MH GROUP S.A. to polska grupa kapitałowa założona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej, hotelowej i inwestycyjnej. Prezesem Zarządu jest Ewa Sienkiewicz, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sektorze finansowym na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich.  Specjalizuje się w analizie rynku, doradztwie biznesowym dla nowych inwestycji, budowaniu efektywnych modeli biznesowych oraz zdobywaniem funduszy na ich funkcjonowanie.

Właścicielem firmy jest pochodzący z Rzeszowa Waldemar Ziaja, absolwent zarządzania i studiów MBA na Franklin University. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w sektorze hotelowymi turystycznym. Od wielu lat zajmuje się doradztwem branżowym i szkoleniami dla firm z sektora hotelarskiego. Ekspert w sprawach nabywania, restrukturyzacji i modernizacji przedsiębiorstw. Jako dyrektor zarządzający odpowiedzialny był za efektywne zarządzanie hotelem i optymalizację przychodów, prowadzenie działań restrukturyzacyjnych i szkoleń okresowych. Specjalista w zakresie zarządzania operacyjnego i zarządzania przychodami.

Turystyka campingowa od wielu lat znajduje się w hossie. Rynek rokrocznie notuje stabilny wzrost o kilka punktów procentowych. W biznes campingowy inwestują coraz śmielej wielkie fundusze inwestycyjne z USA i Kanady, realizując transakcje warte kilkaset milionów EUR.

SMALL CAMP to stworzona przez MH GROUP marka campingów premium, która już w tym sezonie udostępniła bazę campingową w Klenovicy w Chorwacji. W kolejnym sezonie spółka rozszerza działalność na Włochy.

W pierwszej fazie rozwoju spółka skupia się na obecności głównie w basenie Adriatyku, ze szczególnym naciskiem na campingi położone na riwierze włoskiej oraz chorwackiej.

Od kilku lat maleje udział campingów na kampery i namioty na rzecz nowoczesnych domów mobilnych, które zapewniają turystom dużo większy komfort wypoczynku. W krajach Europy wymiana domów na nowoczesne postępuje stopniowo, niemniej jednak jest to trend, którego już nie da się zatrzymać.

CAMPING KLENOWICA to mały, rodzinny kompleks wypoczynkowy w regionie Kvarner, położony na jednym z najpiękniejszych wybrzeży Chorwacji. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi zachwycające lazurowym morzem.

SMALL CAMP to stworzona przez MH GROUP marka campingów premium, która już w tym sezonie udostępniła bazę campingową w Klenovicy w Chorwacji.
W pakiecie są piękne widoki, słońce i woda

Oferujemy do sprzedaży domy mobilne klasy premium w systemie CONDO. Po zakupie klient staje się jedynym i wyłącznym właścicielem domu mobilnego i wyraża wolę jego długoletniej dzierżawy na rzecz wskazanej spółki w zamian za roczny czynsz. Umowa dzierżawy obowiązuje 5 lat z możliwością jej przedłużenia. Spółka oferuje również możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy  i odsprzedaży domu na indywidualnie ustalonych warunkach. Po terminowym zakończeniu umowy, spółka gwarantuje odkup domu od klienta za 100% ceny nabycia lub przedłużenie umowy dzierżawy na kolejny okres.

Domy wakacyjne oferowane przez MH Group S.A. to gwarancja jakości klasy premium. Oferujemy do sprzedaży model domu o powierzchni 34,60 m2, gwarantujący komfortowy wypoczynek dla 4 lub 6 osób. Wszystkie nasze domy są w pełni urządzone, umeblowane, wyposażone w klimatyzację i szereg innych udogodnień niezbędnych dla idealnych wakacji. Dodatkowym atutem jest zadaszony taras o powierzchni 20 m2, który jest nieodłącznym elementem każdego z domków. Przez cały okres trwania umowy eksperci zajmują się zarządzaniem domem należącym do klienta udostępniając domy na zarządzanych przez siebie kempingach do wynajmu przez turystów. Klientowi przysługuje rocznie 2 tygodnie darmowego pobytu właścicielskiego, który można uznać za ekwiwalent dodatkowego zysku rocznego w wysokości od 7 000 do 12 000 PLN.  W zakresie prawno-podatkowym projekt opiniowała międzynarodowa kancelaria podatkowa, dzięki czemu klient ma pewność, że jest to propozycja bezpieczna i przejrzysta pod kątem regulacji podatkowych.

Spółka MH GROUP S.A. oprócz wspomnianego powyżej systemu CONDO posiada również w swojej ofercie WEKSLE INWESTYCYJNE, dzięki którym klienci zainteresowani zainwestowaniem swojego kapitału, zyskują wyższe od np. lokat bankowych oprocentowanie swoich środków. Dyskonto weksla wypłacane jest kwartalnie, a zabezpieczenie 100% kapitału stanowi zastaw rejestrowy ustanowiony na mobilnych domach campingowych. Dla klientów, którzy zainwestowali swoje oszczędności w weksle i chcieliby w cichym, spokojnym i uroczym miejscu spędzić czas urlopowy firma przygotowała voucher ze zniżką na pobyt nawet do 20% standardowej ceny np. z booking.com. lub innej strony umożliwiającej rezerwację na pobyt.

Zapraszamy Państwa na naszą strone internetową mhg-sa.com oraz smallcamp.eu.

Small Camp obecny jest także na facebooku.

Kontakt w sprawie szczegółów lub rezerwacji domku:
Radosław Krukar
r.krukar@mhg-sa.com
Tel. 608265 196

Artykuł sponsorowany


REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here