Strona główna Zdarzyło się jutro Nie bój się, nadchodzą STRACHY!

Nie bój się, nadchodzą STRACHY!

121
0
Nocne Teatralia Strachy ogłaszają nabór wolontariuszy na 12 Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy 2019

Nocne Teatralia Strachy ogłaszają nabór wolontariuszy!

W dniach 5-7 września, w Krośnie na Podkarpaciu, odbędzie się 12. Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. A wraz z intensywnymi przygotowaniami do tegorocznej edycji wydarzenia rusza także nabór Strachowych Wolontariuszy. Dla wielu osób to okazja do uczestnictwa w dużym, multi-artystycznym przedsięwzięciu, bliskiego kontaktu z różnymi obliczami sztuki, rozwijania swoich pasji oraz zdobycia cennego doświadczenia, związanego z działaniami w obszarze kultury.

Nocne Teatralia Strachy to inicjatywa, która powstała ponad dekadę temu – i od tamtej pory, co roku powraca do Krosna, by razem z przybyłymi odkrywać rozległe, fascynujące światy sztuki alternatywnej. To festiwal niekończących się przeżyć artystycznych, mający realny wkład w rozwój kultury miasta i regionu, wspierający rozmaite działania lokalne oraz promujący różnorodne formy twórczości niezależnej. W dodatku stale rozbudowuje swoją formułę i podejmuje nowe wyzwania, co sprawia, że pozostaje jednym z wyraźniejszych punktów na mapie polskich wydarzeń związanych ze sztuką offową.

Jak sami organizatorzy przedsięwzięcia przyznają, Nocne Teatralia Strachy nie byłyby takie, gdyby nie ogromny wkład twórczej pracy i pozytywnej energii ze strony Wolontariuszy, aktywnie uczestniczących w przygotowaniach do każdej odsłony festiwalu. To właśnie ich godny podziwu zapał i entuzjazm, w połączeniu z licznymi talentami, kreatywnością, znacząco decyduje o skali oraz wyjątkowej atmosferze całego wydarzenia. I utwierdza w przekonaniu, że kolejna edycja imprezy po prostu nie może się bez nich obejść. Dlatego w związku z nadchodzącą 12. odsłoną Festiwalu rusza kolejny nabór Strachowych Wolontariuszy.

Dlaczego warto?

Osoby biorące udział w tym przedsięwzięciu mają okazję do bliskiego, rzadko spotykanego gdzie indziej kontaktu z pasjonującymi zjawiskami, pochodzącymi z różnych dziedzin sztuki. Mogą na wiele sposobów rozwijać swoje pasje, zdobyć cenną, praktyczną wiedzę oraz doskonalić przydatne umiejętności. Działania w zakresie Strachowego Wolontariatu pozwalają również na realizację praktyk studenckich i zyskanie doświadczenia przydatnego w życiu zawodowym. Ponadto, zapewniają również upominki w formie wolontariackiej wyprawki, pierwszeństwo wstępu na bezpłatne warsztaty, realizowane w ramach 12. edycji Festiwalu Nocne Teatralia Strachy, a także kontakt z wieloma ciekawymi ludźmi oraz świetną zabawę.

Strachowymi Wolontariuszami mogą zostać osoby w każdym wieku. Aby wyrazić chęć zostania jednym z nich, należy dokładnie wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia do Strachowego Wolontariatu w ramach 12. edycji Festiwalu Nocne Teatralia Strachy można wysyłać do 30 czerwca 2019.

Przyłącz się do Strachów:
https://www.facebook.com/events/557039631451130/

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here