Strona główna Bez kategorii Nie tylko dla TIR-ów! LO-STARK otworzył nowoczesną Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

Nie tylko dla TIR-ów! LO-STARK otworzył nowoczesną Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

169
0
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LO-STARK w Miejscu Piastowym.
Dokładne sprawdzenie pojazdu daje gwarancję bezpieczeństwa


Nowoczesna, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów to nowa gałąź działalności firmy LO-STARK w Miejscu Piastowym. Firma jest już doskonale znana jako miejsce zakupu części samochodowych czy serwis ciężkich i specjalistycznych pojazdów, a teraz przedstawia nowe opcje, w tym stację ładowania samochodów elektrycznych, czy diagnostykę lżejszych pojazdów.

Dzięki rozbudowie LO-STARK może przeprowadzać badania diagnostyczne wszelkich pojazdów, od lekkich motorowerów po najcięższe pojazdy specjalistyczne. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów została wyposażona w nowoczesny sprzęt, w tym linię diagnostyczną CERTUS 3.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LO-STARK w Miejscu Piastowym.
Dzięki rozbudowie LO-STARK może przeprowadzać badania diagnostyczne wszelkich pojazdów

Geometria kół 3D firmy John Bean nowoczesne urządzenia do serwisu klimatyzacji, to jedne z wielu elementów pozwalających na bardzo kompleksową obsługę pojazdu. Równolegle powstaje stanowisko do napraw i serwisowania samochodów osobowych. Pełną parą ruszy w połowie kwietnia.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LO-STARK w Miejscu Piastowym.
LO-STARK to w tym momencie najnowocześniejsza stacja w regionie

– Jesteśmy w tym momencie najnowocześniejszą stacją w regionie. Dokładniejsze sprawdzenie pojazdu daje gwarancję bezpieczeństwa, a o stan takich elementów jak hamulce i amortyzatory trzeba dbać – mówi kierownik Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów LO-STARK.

Przy LO-STARKU można też naładować pojazd elektryczny. Ładowane mogą być dwa samochody równocześnie. Jest to jedna z nielicznych stacji tego typu w regionie, tymczasem auta elektryczne i hybrydy będą coraz bardziej popularne.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LO-STARK w Miejscu Piastowym.
Przy LO-STARKU można też naładować pojazd elektryczny

– Świat idzie w tym kierunku, a my jesteśmy na to już przygotowani – mówi kierownik Stacji.

LO-STARK jest przyjazny także ekologicznym pojazdom, takim jak rowery. Przy Stacji funkcjonuje darmowy punkt serwisowy dla rowerzystów. Dostępne są podstawowe narzędzia, dzięki którym można samemu dokonać najpilniejszych napraw i poprawek.

Na Stacji można również zakupić regionalne produkty, w tym czekolady, praliny od Mirosława Pelczara z Pijalni Czekolady w Korczynie oraz miody produkowane przez Ekologiczne Gospodarstwo Pszczelarskie Na Podkarpaciu „Eko Bałon”.

Oczywiście nadal funkcjonują wszystkie dotychczasowe „gałęzie” firmy, czyli np. stacja demontażu pojazdów i ogromna baza części zamiennych. LO-STARK to także okręgowa stacja kontroli pojazdów  i serwis dla ciężarówek i pojazdów specjalistycznych.

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here