Strona główna Bez kategorii Biuro Nieruchomości PROGRESS – biuro inne niż wszystkie.

Biuro Nieruchomości PROGRESS – biuro inne niż wszystkie.

943
0
Robert Hanusek, Biuro Nieruchomości PROGRESS Krosno, ul. Tysiąclecia 3 (budynek Podkarpackiego Banku Spółdzielczego) telefon: 575 641 057, 13 43 650 79
„Biura Nieruchomości powinny działać jak instytucje zaufania publicznego” – mówi Robert Hanusek

„Biura Nieruchomości powinny działać jak instytucje zaufania publicznego” – mówi Robert Hanusek.

Działające w Krośnie od ponad 12 lat Biuro projektowe wchodzi aktywniej na rynek nieruchomości. To odpowiedź na zainteresowanie samych Klientów. Szukasz domu lub działki budowlanej? A może masz nieruchomość na sprzedaż? Zapraszamy do nas.

– Od wielu lat zajmujemy się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych oraz kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami – głównie dużymi obiektami handlowymi i biurowymi. Biuro Nieruchomości PROGRESS stworzyliśmy w odpowiedzi na potrzeby naszych dotychczasowych Partnerów i Klientów – mówi Robert Hanusek, założyciel Biura Nieruchomości PROGRESS, który doświadczenie w obrocie nieruchomościami zdobył m.in. przeprowadzając kompleksowo inwestycje „od pomysłu” do oddania obiektu do użytkowania. 

– Dzięki działalności w ramach Biura projektowego oraz dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie przygotowania dokumentacji projektowej i uzyskiwania pozwoleń na budowę możemy profesjonalnie doradzić Klientom naszego Biura Nieruchomości także w tym zakresie i pomóc w podjęciu właściwej decyzji przy zakupie nieruchomości dla planowanej inwestycji – mówi Robert Hanusek. Tym samym kompleksowa obsługa staje się atutem Biura Nieruchomości PROGRESS, które w efekcie nie jest zwykłym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

W swojej ofercie biuro ma już zarówno działki budowlane jak i nowe mieszkania i domy. Biuro Nieruchomości PROGRESS zajmuje się też skupem nieruchomości.

– Uważam, że Biura Nieruchomości powinny działać jak instytucje zaufania publicznego. Naszym zadaniem jest nie tylko profesjonalne doradzanie Klientowi ale przede wszystkim zadbanie o jego interesy – o to żeby powierzając nam swoje działania w branży nieruchomości – na każdym etapie był spokojny o bezpieczeństwo swojego majątku i inwestowanych pieniędzy.

Mamy wiedze i rozeznanie na rynku, możemy pomóc w zakresie wyceny nieruchomości, pomóc w jej zakupie, lub sprzedaży w rzeczywistych cenach rynkowych. Jeżeli cena będzie zbyt wygórowana nikt nie kupi nieruchomości, jeżeli będzie zbyt niska – to też nie będzie korzystne dla Klienta. Zadaniem Biura Nieruchomości jest zadbanie o interesy Klienta – jesteśmy świadomi, jak ważną decyzją jest zakup własnego domu, mieszkania czy działki budowlanej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z końcowego efektu naszych wspólnych działań – podkreśla Robert Hanusek.

Biuro Nieruchomości PROGRESS

Krosno, ul. Tysiąclecia 3

(budynek Podkarpackiego Banku Spółdzielczego)

telefon:  575 641 057, 13 43 650 79

biuro@progressnieruchomosci.pl

www.progressnieruchomosci.pl

www.facebook.com/BNPprogress

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Tutaj może znaleźć się Twoja reklama.

Poznaj naszą ofertę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here